Programista PHP

praca it: etat dla BERX Group / Łódź

Tagi: Programista PHP Silverstripe HTML5 CSS3

W związku z rozwojem firmy poszukujemy aktualnie nowego pracownika na stanowisko programisty.

Wymagania:

  • znajomość technologii PHP 5+, MySql, JavaScript, jQuery, Ajax, Html5, CSS3
  • umiejętność cięcia i wdrażania grafik do RWD
  • mile widziana znajomość CMS SilverStripe, Wordpress
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • otwartość – tworzymy oprogramowanie na wolnych licencjach
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja własnego czasu pracy

Obowiązki:

  • tworzenie stron i serwisów WWW
  • tworzenie nowych modułów, komponentów, formularzy, funkcjonalności itp. w CMS WordPress i / lub SilverStripe
  • obsługa serwisów internetowych
  • tworzenie i programowanie aplikacji internetowych w oparciu o systemy CMS
  • tworzenie i rozwijanie serwisów (zarówno backendu jak i, wspólnie z grafikami, frontendu) związanych z projektami prowadzonymi przez naszą firmę

Oferujemy:

  • pracę przy wielu innowacyjnych i ciekawych projektach
  • elastyczną formę zatrudnienia ( umowa b2b, o pracę, o dzieło itp.)
  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze wśród młodego zespołu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-05
Wyświetlona: 4039 razy