Młodszy konsultant

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: sql etl junior młodszy konsultant associated consultant

ITFS Sp. z o.o.
Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Stanowisko : Associate Consultant
Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska/ zakres zadań:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało uczestnictwo we wdrożeniach i/lub utrzymaniu rozwiązań opartych o technologię SAS dla największych przedsiębiorstw w kraju. Jako Associate Consultant będziesz wspierać realizację innowacyjnych projektów i stale poszerzać swoją wiedzę w wybranej przez siebie ścieżce kariery.

Informacje organizacyjne :

• Miejsce pracy: Warszawa
• Forma współpracy: Umowa o pracę, dostępna również działalność gospodarcza
• Długofalowa współpraca
• Stawka miesięczna: 4.000 zł – 6.000 zł Brutto

Wymagane umiejętności:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (także ostatnie lata studiów),
• Znajomość zagadnień związanych z bazami danych, w tym praktyczna znajomość języka SQL,
• Praktyczna znajomość przynajmniej jednego języka programowania,
• Samodzielność w działu przy powierzonych obowiązkach zawodowych,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Zdolność szybkiego uczenia się.

Mile widziane umiejętności:

• Wiedza z zakresu budowy procesów ETL lub technologii SAS,
• Roczne komercyjne doświadczenie pracy w charakterze Programisty lub udział w kilku komercyjnych projektach.

Wymagana znajomość języków obcych:

• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
• Pracę przy ciekawych projektach,
• Zapoznanie się z szeregiem nowych technologii,
• Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu developerów,
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

CV zawierające poniższą klauzulę prosimy przesyłać na adres: [email protected]
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoba kontaktowa: Kordian Kowalewski Konsultant ds. Rekrutacji IT

Tel: 791 505 743
Email: [email protected]
WWW: www.itfs.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-12
Wyświetlona: 4295 razy