PHP Developer

praca it: etat dla Codesushi / Kraków

Tagi: symfony2 MySQL PHP Programista SQL

Opis stanowiska pracy
Codesushi (Mediasapiens sp. z o.o.) to zespół developerów programujących i rozwijających się w obszarach aplikacji webowych. Cenimy przejrzysty kod, dobrą komunikację, skupienie oraz pasję do pracy. Firma dynamicznie się rozwija na rynkach amerykańskim i nowozelandzkim. W związku z tym poszukujemy Programistów PHP, którzy zapewnią nam dobrą jakość, chcą się rozwijać i zaangażują się w pracę zespołu. Uważasz, że praca z nami jest dla Ciebie – aplikuj i współpracuj z profesjonalistami.

U nas czeka na Ciebie:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • praca w zespole z wieloletnim doświadczeniem,
  • rozwój przy ciekawych projektach (web apps, startup’y, SaaS’y etc.) w standardach pracy z klientami m.in. z USA i Nowej Zelandii,
  • biuro w krakowskim zagłębiu Startupowym i dobrym dojazdem (Zabłocie),
  • praca w międzynarodowym środowisku – tworzymy rozwiązania na rynki międzynarodowe i czasami na polski,
  • nielimitowana kawa i woda,
  • kurs języka angielskiego z native speakerem w biurze w Krakowie,
  • atrakcyjne i rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania i doświadczenia (budżet 3-5 tys. zł netto),
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • dobre wyniki code review == premia,
  • sushi Friday.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Symfony 2 i PHP 5.4+,
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w programowaniu obiektowym w PHP,
  • dobra znajomość języka SQL oraz dowolnego systemu zarządzania bazami danych np. MySQL,
  • znajomość standardów PHP-FIG (PSR-1, PSR-2 … ),
  • doświadczenie w pracy z metodykami Agile (SCRUM),
  • znajomość systemu kontroli w wersji GIT,
  • umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu – sushi style :),
  • samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-17
Wyświetlona: 3881 razy