Web Developer poszukiwany!

praca it: etat dla Talent Solution / Poznań

Tagi: HTML CSS JAVASCRIPT

Dla rozpoznawalnej agencji reklamowej z Poznania poszukuję obecnie Web Developera.
Poniżej załączam szczegóły oferty:

1. Obowiązki :
• analiza wymagań, projektowanie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
• programowanie wizualnej części aplikacji i stron internetowych w oparciu o istniejący lub tworzony równolegle backend,
• tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej

2. Wymagania :
• programowanie frontend HTML, CSS i Javascript, integracja z popularnymi platformami open source
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• ciekawe portfolio zrealizowanych projektów,
• umiejętność pracy w zespole, systematyczność, dokładność i zaangażowanie,
• wiedza z zakresu rozwiązań i trendów internetowych,
• język angielski na poziomie komunikatywnym

3. Oferta :
• atrakcyjne wynagrodzenie
• przyjemną atmosferę pracy
• możliwość korzystania z nowoczesnych technologii

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres mailowy: [email protected] lub telefon komórkowy: +48 533 332 146

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-18
Wyświetlona: 3829 razy