Front-end AngularJS Developer (Warszawa lub zdalnie)

praca it: etat dla Craftware / Warszawa

Tagi: Angular js JavaScript CSS HTML Java Salesforce

Nasza firma to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem. Wspieramy każdy etap procesu produkcji usług dla biznesu począwszy od projektu systemu, poprzez development aż po wsparcie produkcji.

Obowiązki:
- Tworzenie i rozwój warstwy front-end’owej aplikacji
- Współpraca z programistami back-end
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Dbanie o wysoką jakość kodu

Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu
- Bardzo dobra znajomość technologii: JavaScript, Angular.js, CSS, HTML
- Doświadczenie w implementacji wzorców projektowych
- Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- Mile widziana znajomość innych języków programowania (preferowane: Java, C#, Salesforce) oraz zwinnych metodyk rozwijania oprogramowania
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-19
Wyświetlona: 3883 razy