Inżynier systemowy

praca it: etat dla NBC Sp.z.o.o. / Wrocław

Tagi: C/C++ Java

Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Lokalizacja: Wrocław
Wymagania:
 min. 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu w języku C/C++ lub Java
 wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
 biegła znajomość języka angielskiego
 wykształcenie wyższe techniczne – telekomunikacja, elektronika, informatyka
 doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
 komercyjne doświadczenie w projektowaniu w UML
Mile widziane:
 doświadczenie w projektowaniu i analizowaniu oprogramowania
 wiedza z zakresu telekomunikacji (technologie UMTS)
Zadania:
 prowadzenie analizy wymagań funkcjonalnych stacji bazowych BTS, w oparciu o wszystkie dostępne w firmie źródła informacji (standardy 3GPP, road mapa produktów BTS, architekturę oprogramowania i sprzętu) przy współpracy z różnego rodzaju zespołami rozwojowymi
 modelowanie wbudowanego oprogramowania stacji BTS w zakresie interfejsu użytkownika
 projektowanie podziału funkcjonalności pomiędzy komponenty oprogramowania stacji BTS
 dokumentowanie wymagań funkcjonalnych
Oferujemy:
 udział w światowej klasy projektach tworzonych w międzynarodowym środowisku
 poznanie nowych technologii
 pakiet socjalny
 prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-10
Wyświetlona: 4790 razy