Programista C# .NET

praca it: etat dla eSKY Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: programista C# net esky

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka C# poparta 2-letnim doświadczeniem;
• Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego;
• Dobra znajomość przynajmniej jednej z dwóch technologii: Webservices, COM+;
• Dobra znajomość XML;
• Dobra znajomość technologii wielowarstwowych;
• Dobra znajomość SQL;
• Umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych;
• Umiejętność posługiwania się UML;
• Znajomość wzorców projektowych;
• Znajomość języka angielskiego;
• Posiadanie certyfikatu MCSD lub MCAD będzie dodatkowym atutem;

Ponadto oczekujemy:

• Rzetelności i sumienności;
• Zaangażowania;

Zakres obowiązków:

• Programowanie i utrzymanie aplikacji serwerowych w technologii .NET;
• Przygotowanie i wykonywanie testów jednostkowych (unit test);
• Przygotowanie dokumentacji technicznej;

Oferujemy:

• Uczestnictwo w wyjątkowym projekcie programistycznym;
• Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
• Wdrożenie do metodyki SCRUM;
• Pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
• Stabilność zatrudnienia;
• Atrakcyjny system wynagradzania z możliwością szybkiego progresu w przypadku dobrych wyników pracy;
• Umowę o pracę lub inną formę współpracy;
• Specjalistyczne szkolenia;
• Narzędzia pracy;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-10
Wyświetlona: 7966 razy