Team Leader (Baseband)

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Team Leader Baaseband Telekomunikacja

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm telekomunikacyjnych na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Team Leader (Baseband)

Opis stanowiska:

• praca dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych na świecie
• zarządzanie działem
• projektowanie, rozwój, organizowanie pracy zespołu

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka lub pochodne)
• minimum 5 – letnie doświadczenie w pracy w integracji sprzętu Baseband
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem(mile widziane)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

• praca nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami
• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju i awansu
• atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, aktywności sportowej)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-11
Wyświetlona: 6134 razy