Programista PHP

praca it: etat dla Deator / Warszawa

Tagi: Programista PHP MySQL

Do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój autorskiego frameworku do tworzenia aplikacji www i budowanie aplikacji internetowych.

Obowiązki:

Rozwijanie autorskiego frameworku do tworzenia aplikacji www i budowanie aplikacji internetowych

Wymagania:

- student ostatnich lat lub absolwent informatyki (lub kierunki pokrewne)
- praktyka w programowaniu w PHP 5 (OOP)
- praktyka w stosowaniu SQL
- podstawowa znajomość XHTML, CSS
- znajomość MySQL 5 i PostgreSQL

Mile widziane:

- znajomość i praktyka w stosowaniu wzorców projektowych
- znajomość obiektowych frameworków PHP, np. Joomla, Symfony, Zend, Kohana
- smarty
- umiejętność programowania w JavaScript, znajomość JQuery
- actionScript
- znajomość UML
- umiejętność pracy z SVN

Oferujemy:

- godziwe wynagrodzenie odpowiednie do Twoich kwalifikacji
- praca w młodym zespole
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- dowolna forma zatrudnienia etat/umowa
- elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-12
Wyświetlona: 4765 razy