Senior Tester

praca it: etat dla InterKadra Sp. z o.o. / Europa Zachodnia

Tagi: tester PRINCE ISEB T-MAP IT

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer referencyjny: ST/GZ/PEZ
Lokalizacja: Europa Zachodnia (Francja, Niemcy, Holandia, Belgia)

Obowiązki:

* wykonanie testów, konsultacje w zakresie testów jak również wsparcie merytoryczne w poniższych zakresach : – stworzenie planów testowych i test case’ów – wykonanie planów testowych i test case’ów * zaprojektowanie testów automatycznych (np. regresja) * zarządzanie zespołami testowymi (planowanie, raportowanie, mierzenie postępu testów) * analiza wyników testów * raportowanie wyników testów * przygotowanie i wdrożenie testowanych rozwiązań * monitorowanie wdrożonego rozwiązania i dalsze usprawnianie

Wymagania:

* bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie * wykształcenie wyższe (informatyka lub inne kierunki techniczne ) * gotowość do wyjazdów służbowych (6-12 miesięcy) do krajów Europy zachodniej – Francja, Niemcy, Belgia, Holandia * 5-letnie doświadczenie z zakresu programowania * 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania * doświadczenie w zarządzaniu zespołem testowym Mile widziane: * znajomość istniejących narzędzi testowych * posiadanie jednego z certyfikatów : (T-MAP Professional Advanced, PRINCE 2 (Foundation Level) lub równoznaczny, ISEB) * znajomość procesów biznesowych w sektorze usług (szczególnie energetyka)

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenia lub kontrakt
  • czas pracy od 6 do 12 m-cy z możliwością przedłużenia
  • firma pokrywa częściowo koszt przelotu i zakwaterowania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-15
Wyświetlona: 3925 razy