Web Developer poszukiwany!

praca it: etat dla Grupa Profas / Katowice

Tagi: HTML CSS JavaScript PHP WebDeveloper

Dla naszego klienta branży przewozowej oferującej połączenia w korzystnej cenie na lotniska w Katowicach, Krakowie i Wiedniu poszukujemy osób na stanowisko:

Web developera

Zakres obowiązków:
• rozwój systemu rezerwacji biletów
• tworzenie nowych funkcji do istniejących systemów
• rozwój strony www
• tworzenie aplikacji zewnętrznych, tzw. API

Wymagania:
• znajomość HTML5 oraz CSS3 (w tym framework Bootstrap)
• znajomość JavaScript (w tym framework JQuery)
• doświadczenie w pracy w PHP5
• korzystanie z repozytorium
• komunikatywny język angielski
Mile widziane:
• model MVC
• frameworki m. in. CakePHP, Joomla
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• zdobycie nowych cennych doświadczeń
• niepowtarzalną atmosferą start-up’u umożliwiającą Twój rozwój
• udział w innowacyjnym projekcie i budowaniu nowej marki na rynku transportu i turystyki
• możliwość pracy w międzynarodowym środowisku (polsko-czeskim)
• współpraca z kreatywnymi, zaangażowanymi, młodymi ludźmi
• zwiedzenie kilku pięknych miejsc w Słowacji i Czechach, dzięki darmowym przejazdom do wybranych miejscowości
• wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-25
Wyświetlona: 3951 razy