Ruby on Rails Developer [Kraków]

praca it: etat dla Konsultant ds. Rekrutacji / Kraków

Tagi: Ruby on Rails RoR HTML GIT CSS

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT zajmującej się doradztwem, zarządzaniem projektami i rozwojem oprogramowania w projektach IT, poszukujemy osoby na stanowisko:
Programista Ruby on Rails
Zakres obowiązków:
- analiza wymagań biznesowych, prototypu aplikacji, specyfikacji określających zakres projektu,
- projektowanie struktury aplikacji i bazy danych,
- wybór zewnętrznych komponentów do efektywnej budowy niezawodnej aplikacji,
- zarządzanie developerskim serwerem www, instalacja potrzebnych komponentów,
- pisanie kodu w Ruby, unit testy i przegląd kodu w tygodniowych sprintach,
- codzienne stand-upy z członkami zespołu, w tym przedstawicielem klienta,
- pisanie dokumentacji rozwijanej aplikacji,
- aktualizacja aplikacji na serwerze produkcyjnym,
- proponowanie ulepszeń i optymalizacji, rozbudowy o kolejne moduły

Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji projektów głównie w Ruby dla Senior RoR Developera oraz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji projektów głównie w Ruby dla Junior RoR Developera,
- umiejętność pisania testów (TTD/BDD Rspec),
- znajomość SQL – przede wszystkim PostgreSQL,
- RESTful JSON API,
- podstawy inżynierii oprogramowania (wzorce projektowe),
- znajomość HTML5, Javascript, CSS3,
- znajomość GIT
- komunikatywny j. polski lub angielski
- odpowiedzialność,
- sumienność,
- komunikatywność,
- asertywność,
- nastawienie na pracę zespołową,
- dyspozycyjność (praca w godzinach między 8 a 18, przynajmniej 3 dni w tygodniu)
Mile widziane:
- jQuery, Bootstrap,
- doświadczenie w projektach Agile,
- BigData – analiza danych, Hadoop, Spark,
- podstawy devops – podstawy zarządzania Linuksem,
- znajomość NoSQL baz danych, MongoDB, Cassandra,
- znajomość OAUTH 2.0,
- doświadczenie w pracy z FB Graph API, Twitter API, Instagram API, YouTube API, Google Analytics API

Oferowane:
- elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub o dzieło – za projekt),
- pracę przy unikalnym projekcie, który dopiero startuje, w związku z tym w dużej mierze wybór konkretnych technologii oraz architektury systemu należeć będzie do zatrudnionych na tym stanowisku programistów,
- praca w dobrze skomunikowanym biurze w centrum krakowskiego Kazimierza,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia – 6-12 tys. Netto (Senior) lub 4-7 tys. Netto (Junior),
- dobra atmosfera w pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-25
Wyświetlona: 3961 razy