AngularJS/Front-end Developer

praca it: etat dla Konsultant ds. Rekrutacji / Kraków

Tagi: AngularJS JavaScript HTML CSS JQuery

Zakres obowiązków:

- odpowiedzialność za warstwę kliencką aplikacji,

- wdrożenie kompletnego interfejsu użytkownika w postaci mobilnych i stacjonarnych aplikacji internetowych z naciskiem na wydajność,

- tworzenie modułów i komponentów oraz ich połączenie w aplikacji funkcjonalnej,

- pomoc w odniesieniu do animacji, CSS oraz ostatecznego wyniku HTML,

- komunikowanie się za pomocą standardowych metod API,

- praktyczna wiedza z zakresu komponentów platformy i jej infrastruktury

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub absolwenci ostatnich lat studiów,

- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- doskonała znajomość AngularJS oraz JavaScript (ES5),

- znajomość usług REST oraz umiejętność pisania testów jednostkowych,

- znajomość narzędzi JQuery, require.js, node.js (build proces: grunt/gulp/bower, unit testing: karma/jasmine),

- doświadczenie z tworzeniem oprogramowania przedsiębiorstw,

- umiejętność pisania semantycznych znaczników HTML5,

- bieżąca wiedza na temat najnowszych technologii internetowych,

- mile widziana znajomość ASP.NET oraz C#,

- komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

- komunikatywność, otwartość

Oferowane:

- dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, dzieło lub własna działalność),

- elastyczne godziny pracy

- premia uznaniowa

- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-26
Wyświetlona: 3712 razy