Project Manager Kraków, Bielsko-Biała

praca it: etat dla Lizard Media / Kraków

Tagi: eCommerce

W związku z rozwojem firmy i oraz nowymi międzynarodowymi projektami…

…poszukujemy project managera / kierownika zespołu biegle znającego zagadnienia związane z prowadzeniem projektów IT.

Wymagania i obowiązki:
kierowanie zespołem developerskim i projektowym,
prowadzenie projektów, w tym dla rozpoznawalnych w skali Europy i globalnie marek z branży eCommerce i nie tylko,
kontakt z klientami na poziomie zarządzania projektem,
tworzenie harmonogramów projektów oraz analiza biznesowa projektów wraz z planowaniem,
dyspozycyjność i zaangażowanie,
bardzo dobra znajomość wachlarza technologii webowych,
bardzo dobra znajomość oprogramowania do zarządzania projektami (JIRA)
dobra znajomość zagadnień związanych z User Experience,
dobra znajomość metodyk zwinnych,
dobra znajomość zagadnień programistycznych i bazodanowych na poziomie wymaganym do konsultacji,
ogólna znajomość GIT-flow,
otwartość, poczucie humoru i chęć rozwoju własnych umiejętności,
odpowiedzialność, zaangażowanie, energia.

Oferujemy:
pracę w siedzibie firmy w nowotworzonym oddziale w Krakowie lub w siedzibie w Bielsku-Białej, na pełny etat, umowę o pracę, na czas nieokreślony (po okresie próbnym) / na życzenie rozliczenie B2B w komfortowym biurze w centrum miasta,
unikalną możliwość bycia liderem zespołu w nowotworzonym oddziale w Krakowie,
uczestnictwo w tworzeniu bardzo ciekawych projektów dla rozpoznawalnych w Polsce i globalnie marek,
prowadzenie nieszablonowych projektów z użyciem najbardziej aktualnych technologii i rozwiązań webowych,
okazja do stałej współpracy z klientami z sektora finansowego (zespoły administracyjne w bankach i firmach ubezpieczeniowych).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-02
Wyświetlona: 4290 razy