Inżynier IT

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Inżynier IT

INŻYNIER IT
Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta – przedstawiciela i dystrybutora produktów Apple, czołowego integratora na rynku audio-video, rozwiązań sieciowych i serwerowych, streamingu i grafiki – poszukujemy kandydatów którzy dołączą do zespołu Specjalistów IT.

Opis stanowiska:
• Realizacja zadań z zakresu administracji systemów montażu nieliniowego
• Projektowanie i wdrażanie systemów IT w oparciu o sieć XSAM lub StorNext
• Administracja systemami centralnych zasobów dyskowych (macierze dyskowe, przełączniki Fibre Channel) oraz zarządzanie systemami kopii bezpieczeństwa danych (Backup) i archiwizacji danych
• Rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu projektowania, wykorzystywania i optymalizacji rozwiązań serwerowych
• Zarządzanie projektami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe inżynierskie
• Doświadczenie w administracji systemów Mac OS X, Windows, Linux
• Doświadczenie w administracji siecią SAN
• Znajomość programu Final Cut (poziom administracyjny)
• Znajomość zagadnień telewizyjnych z zakresu postprodukcji oraz emisji
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kategorii B
• Samodzielność i skuteczność w poszukiwania rozwiązań

Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Zatrudnienie w oparciu o rozmowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Motywujący system premii,
• Aktywny udział w szkoleniach i realizacji nowych projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-03
Wyświetlona: 3583 razy