JavaScript Technical Lead

praca it: etat dla SalesFor / Warszawa

Tagi: JavaScript Technical Lead (11-18k) Warszawa

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, lidera na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Java Script Technical Lead
Nr Ref: JTL/W/176/2015
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu
- Dokumentacja wykonanej pracy
- Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami
- Kierowanie zespołem projektowym

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w projektach komercyjnych oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
- JavaScript – poziom zaawansowany
- HTML 5
- CSS 3
- AJAX
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu RIA
- Języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami)

Mile widziane:

- Backbone js, Require js.,Buster js, WebGL, Three.js
- Metodyk Agile ( SCRUM lub XP)
- Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym

Oferujemy:

- Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
- Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
- Umowę na czas nieokreślony
- Program Mentorski
- Pakiet Benefit Multisport lub OK system
- Prywatną opiekę medyczną
- Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
- Dodatkowe ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie obiadów
- Liczne spotkania firmowe( śniadania biznesowe, Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe)
- Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy
- Game/Chill out rooms i dostęp do stref wypoczynkowych w biurach i na tarasach
- Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej
- Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-03
Wyświetlona: 3942 razy