Programista systemów wbudowanych - Unicard

praca it: etat dla Unicard SA / Kraków

Tagi: programista

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz implementację rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania wbudowanego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania wbudowanego
  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego dla celów uruchamiania i sprawdzania nowych układów elektronicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne)
  • Biegła praktyczna znajomość języka C/C++
  • Znajomość architektur 8051, AVR, ARM7/9
  • Umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych
  • Znajomość magistral komunikacyjnych RS-232, RS-485, SPI, I2C
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowym
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Dodatkowe umiejętności:

  • Znajomość systemów KD, RCP i SSWiN
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (Subversion)
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego (FreeRTOS)
  • Znajomość rdzenia Cortex-M3 (kontrolery STM32)
  • Znajomość interfejsów USB, CAN, ETHERNET (od strony oprogramowania urządzenia)
  • Dłuższy niż roczny staż pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość UML

Co oferujemy?

  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-04
Wyświetlona: 3820 razy