Agile QA Analyst

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: QA Tester Manualny

Moim Klientem jest międzynarodowa firma z kapitałem brytyjskim, od ponad 10 lat związana z branżą podróżniczą, która buduje nowy zespół IT w Krakowie. Poszukują osoby na stanowisko Agile QA Analyst.

Miejsce pracy:

Kraków, Śródmieście

Pracodawca oferuje:

Wygodne, nowoczesne biuro w centrum Krakowa;
Kartę Multisport;
Opiekę medyczną;
Zajęcia z języka angielskiego w biurze;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pracę w błyskotliwym zespole.

Obowiązki:

Zapewnienie dostarczenia funkcjonalności, które spełniają wymagania biznesowe, istotne dla końcowego użytkownika i pasujące go jego potrzeb;
Wsparcie zespołu w realizacji zobowiązań w terminie;
Współpraca z zespołem przy ciągłej poprawie jakości przez automatyczne testowanie funkcjonalności, które mogą rozwinąć się obejmować szerszy zakres działań testowych i zadań QA;
Praca w zespole TDD stosując metodolodologię SCRUM Agile pomagając w dostarczeniu całości produktu i rozwijając proces wytwarzania oprogramowania;
Zapewnienie że realizowane są długoterminowe rozwiązania wobec nasilających się przeszkód;
Współpraca z Product Owner, Architektami Technicznymi oraz Grafikami;
Dostarczenie szczegółowych informacji, raportów, podsumowań na temat statusu projektu do Kierownika IT.

Wymagania:

Solidne doświadczenie z testowaniem automatycznym w Selenium, albo podobne doświadczenie z podejściem zorientowanym na jakość(preferowane, ale nie niezbędne);
3 lata doświadczenia w pracy z koncepcjami Agile;
Certyfikat ISTQB (preferowane, ale nie niezbędne);
Umiejętność pracy pod presją czasu przy użyciu własnej inicjatywy, ze zdolnością do realizacji dodatkowych zadań spoza podstawowego zakresu zadań;
Doskonałe zdolności komunikacyjne;
Zdolność do współpracy z osobami technicznymi;
Znajomość i rozumienie SQL.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-07
Wyświetlona: 4177 razy