PHP Developer

praca it: etat dla MOVO Sp. z o.o / Gdańsk

Tagi: PHP DEVELOPER

Poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko – PHP DEVELOPERA.

Oczekujemy:

• minimum 3 letniego doświadczenia
• bardzo dobrej znajomości technologii PHP
• doświadczenia w pracy z dowolnymi framework’ami
• dobrej znajomości JavaScript (jQuery, Angular JS)
• znajomości zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (SQL)
• bardzo dobrej znajomości HTML, CSS
• umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
• samodzielności w dążeniu do zamierzonych celów
• chęci rozwoju i poznawania nowych technologii
• znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Obowiązki:

• zadaniem osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie tworzenie i rozwijanie ciekawych aplikacji webowych oraz niebanalnych stron internetowych
• współpraca z innymi członkami zespołu przy realizacji projektów dla klientów z Danii
• ocena potrzeb i odpowiednie zaplanowanie działań, tak aby wykonać projekt na czas
• identyfikacja, lokalizacja i raportowanie problemów i błędów wymagających zmian podczas pracy nad realizacją projektu

Oferujemy:

• pracę pełną wyzwań
• przyjazną atmosferę w zespole
• dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
• warunki finansowe adekwatne do umiejętności na oferowanym stanowisku pracy
• benefity pozapłacowe: pakiet medyczny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-07
Wyświetlona: 3748 razy