Administrator Bazy danych PostgreSQL & PHP

praca it: etat dla itrekruter / Warszawa

Tagi: administrator php PostgreSQL

Dla naszego partnera z branży turystycznej, który jest liderem wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym poszukujemy pracownika na stanowisko: Administrator Bazy Danych PostgreSQL za znajomością PHP

Miejsce pracy: Warszawa

Kandydat dołączy do zespołu rozwijającego nowatorski system rezerwacji noclegów i będzie odpowiedzialny za projektowanie oraz implementacje w języku PHP dodatkowych funkcji systemu według specyfikacji.

Wymagania i obowiązki:

-znajomość bazy danych PostgreSQL włącznie z wszystkimi możliwościami, które ona daje, czyli -funkcje, operatory, indeksy, typy, triggery, widoki, itp.
-znajomość technologii webowych javascript, php, html
-znajomość zagadnienia optymalizacji zapytań i struktury danych
-znajomość dokumentacji Postgresa
-gotowność do nauki zdobwywania doświadczenia
-umiejętność czytania kodu (autorski framework)

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pomoc w relokacji oraz zakwaterowaniu w Warszawie
-Szkolenia zawodowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-07
Wyświetlona: 4407 razy