Full Stack Developer

praca it: etat dla MOVO Sp. z o.o / Gdańsk

Tagi: Full Stack Developer

Poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko Full Stack Developera, zadaniem której będzie realizowanie projektów dla klientów z Danii.

Oczekujemy:

• minimum 2-3 lata doświadczenia
• bardzo dobrej znajomości: SASS, Javascript, jQuery
• dobrej znajomości: C#, MVC, Git (Github), GULP (Node.js)
• znajomości wzorców projektwych
• znajomości CMS-ów
• umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiącym swobodną komunikację w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

CMS Umbraco/Sitecore
• Scrum lub innych metodyk zwinnych

Obowiązki:

• zadaniem osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie tworzenie i rozwijanie ciekawych aplikacji webowych oraz niebanalnych stron internetowych
• współpraca z innymi członkami zespołu przy realizacji projektów dla klientów z Danii
• ocena potrzeb i odpowiednie zaplanowanie działań, tak aby wykonać projekt na czas

Oferujemy:

• pracę pełną wyzwań
• przyjazną atmosferę w zespole
• dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
• warunki finansowe adekwatne do umiejętności na oferowanym stanowisku pracy
• benefity pozapłacowe: pakiet medyczny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-08
Wyświetlona: 3852 razy