Account Manager

praca it: etat dla PromoAgency Sp. z o. o. / Kraków

Tagi: account account manager reklama agencja IT

PromoAgency – agencja komunikacji marketingowej, która specjalizuje się w kampaniach sprzedażowych, zasięgowych i wizerunkowych. Wypromuje dowolny produkt i usługę w każdym z kanałów komunikacji.
Jesteśmy częścią PromoHoldingu, zrzeszającego sześć firm z branży reklamowej.

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji
- Uczestniczenie w procesie planowania i prowadzenia kampanii reklamowych
- Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami
- Obsługa klientów, poznawanie ich potrzeb i oczekiwań względem projektów
- Zapewnianie wszystkim zainteresowanym dostęp do informacji istotnych dla prowadzonej kampanii
- Koordynowanie pracy osób zaangażowanych w projekt
- Raportowanie

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej, reklamowej
- Doświadczenie w przygotowywaniu ofert
- Doświadczenie w samodzielnie prowadzonej obsłudze Klienta
- Znajomość narzędzi wykorzystywanych w działaniach promocyjnych
- Sprawne zarządzanie czasem własnym i innych osób
- Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
- Umiejętność znajdowania rozwiązań i elastyczności działania
- Odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekty
- Sprawna obsługa pakietu Office

Oferujemy:

- Pracę w agencji reklamowej o stabilnej, ale ciągle rosnącej pozycji rynkowej
- Obsługę dużych Klientów i możliwość uczestniczenia w momentach przełomowych tych mniejszych
- Samodzielność i realizację wyzwań
- Rozwój zawodowy
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-14
Wyświetlona: 4297 razy