Programista Java / C# (Warszawa/Ursynów)

praca it: etat dla New-Invest / Bełchatów

Tagi: Java C#

Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Programista Java / C#

Jest to samodzielne stanowisko, które wymaga od Kandydata dobrej znajomości języka Java jak i C#. Zatrudniona osoba będzie miała 100% wpływ na projektowanie/tworzenie architektury.

Jako naszemu Pracownikowi zaoferujemy Ci:

• prywatną opiekę medyczną,
• dodatkowe ubezpieczenie na życie i od NW,
• kartę Benefit Multisport,
• budżet na dodatkowe kursy,
• certyfikaty,
• wyjazdy na konferencje

Jeżeli:

• znasz bardzo dobrze język Java (framework Hibernate) i C#
• posiadasz umiejętność tworzenia architektury typu klient serwer czyli n- tier, która polega na rozdzieleniu interfejsu użytkownika, przetwarzaniu i składowaniu danych na kilka osobnych warstw do tego, by system operacyjny mógł działać bez zarzutu i nie wpływało to negatywnie na funkcjonowanie pozostałych warstw systemu.
• znasz język angielski (kontakt z zagranicznymi działami IT, posiadasz doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych.

Nie czekaj z nadesłaniem CV !

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

• stworzenie systemu operacyjnego np. do likwidacji szkód
• zapewnienie integralności i komunikacji pomiędzy różnymi środowiskami
• przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne
• sporadyczne wyjazdy do siedziby IT (Francja) – raz na kwartał

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-15
Wyświetlona: 3809 razy