Java Developer - Warszawa – od styczeń lub luty 2016

praca it: etat dla Find Staff / Bełchatów

Tagi: java SQL JPA ANGULARJS HIBERNATE SPRING

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych oraz gier, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Java Developer – Warszawa –
od styczeń lub luty 2016

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- tworzenie paneli CMS do zarządzania danymi
- tworzenie API dla zewnętrznych klientów, głównie aplikacji mobilnych
- tworzenie zautomatyzowanych testów zewnętrznych źródeł danych
- ścisła współpraca z zespołem tworzącym aplikacje mobilne

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka Java
- minimum 2-letnie doświadczenie
- znajomość Spring, JPA, Hibernate, Maven, SQL
- znajomość biblioteki AngularJS

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od formy zatrudnienia (9 000 – 13 000 zł/brutto)
- dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt lub umowy cywilno – prawne)
- pracę związaną z najnowszymi technologiami mobilnymi
- możliwość aktywnego uczestnictwa w projektach na platformę Android

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-17
Wyświetlona: 5640 razy