Access Control Analyst

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: technical support

Cyclad Sp. z o. o.
ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa
www.cyclad.pl, tel. +48 22 887 22 08

Wrocław

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, firmy z sektora ubezpieczeniowego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Access Control Analyst do Wrocławia.

Opis stanowiska:
• Analiza oraz monitorowanie dostępów IT użytkowników firmy
• Zapewnianie zgodności pomiędzy stanowiskiem a dostępem (compliance)
• Kontrola poprawnej implementacji i autoryzacji kontroli dostępu
• Nadzorowanie procesów przyjmowania nowych pracowników, transferów pracowników od strony uprawnień oraz procedur
• Współpraca z działem Service Desk w zakresie nadawania dostępów

Wymagania:
• Minimum rok wcześniejszego doświadczenia w zakresie kontroli dostępu/administracją kontami użytkowników
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na Excela)
• Zorientowanie na szczegóły
• Dociekliwość, umiejętność dotarcia do sedna problemu/incydentu
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy z Active Directory

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Karta Multisport, prywatna opieka medyczna
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-17
Wyświetlona: 3901 razy