PHP Developer

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: PHP

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla mojego Klienta, poznańskiej firmy zajmującej się branżą e-sportową, poszukuję doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Wynagrodzenie: 4000- 6500 Netto (uzależnione od umiejętności i formy współpracy)

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

• rozwój istniejących i budowa nowych aplikacji internetowych
• praca w metodyce SCRUM
• udział w pracach projektowych (z dziedziny e-sportu, social gamingu)
• współpraca z zespołem programistów
• rozwijanie strony internetowej prezentującej m.in. wyniki meczów e-sportowych na żywo

Wymagania:

• min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP (konieczna znajomość wersji PHP 5.3+)
• bardzo dobra znajomość HTML
• bardzo dobra znajomość systemów kontroli wersji (git)
• znajomość zagadnień bazodanowych: MySQL
• preferowany framework: Symfony2
• dobra znajomość Ajax i Javascript
• mile widziana znajomość AngularJS oraz Node.js
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Klient oferuje:

• pracę w doświadczonym zespole programistów
• dynamiczny rozwój pod okiem ekspertów
• udział w interesujących projektach wykorzystujących najnowsze technologie oraz wzorce projektowe
• pracę, w której utrzymywanie dotychczasowych serwerów firmy zawiera tylko 20% czasu pracy- reszta to praca twórcza
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, urządzenia mobilne, konferencje)
• możliwość częściowej pracy zdalnej (jeden dzień w tygodniu)
• pakiet sportowy

Współpraca zawierana jest bezpośrednio z Klientem, którego reprezentuję.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-18
Wyświetlona: 3635 razy