Programista PHP

praca it: etat dla Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe / Łódź

Tagi: PHP Programista MySQL CRM Intrenet

Osoba na tym stanowisku będzie pracownikiem zespołu odpowiadającego za komunikację marketingową i sprzedaż szkoleń w Internecie.

Opis stanowiska
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie aplikacji internetowych oraz skryptów WWW, w szczególności:

  • rozbudowa systemu CRM stosowanego w firmie,
  • integracja serwisów WWW z systemami zewnętrznymi,
  • dbanie o niezawodne działanie aplikacji.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych,
  • bardzo dobra znajomość PHP,
  • doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych (głównie MySQL),
  • przynajmniej podstawowa znajomość XML, XSL,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (praca w godzinach 8-16, umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy w interdyscyplinarnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-18
Wyświetlona: 5795 razy