Scrum Master

praca it: etat dla TJ.Software / Białystok

Tagi: scrum master zarządzanie

TJ. Software – Your Agile Development Team
is looking for

Obowiązki:

Zapewnianie realizacji zadań przez zespół developerów zgodnie z wymogami projektowymi
Bliska współpraca z właścicielem produktu oraz zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów
Zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu SCRUM-owego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki SCRUM-owej
Wsparcie organizacji, właściciela produktu i zespołu developerskiego, m.in.poprzez:
Implementację i planowanie wykorzystania metodyki Scrum
Zrozumienie i stosowanie metodyki Scrum w zespole developerskim
Znajdowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu

Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w metodykach Agile/SCRUM
Certyfikaty z obszaru SCRUM Master
Mile widziane doświadczenie w pracy w branży IT lub projektach IT
Umiejętność organizacji pracy własnej i innych
Zdolności interpersonalne; komunikatywność
Teoretyczna oraz praktyczna wiedza na temat metodyki Scrum
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
Pracę w zmotywowanym, zgranym zespole i w bardzo dobrej atmosferze
Współpracę z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
Indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
Możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
Wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-29
Wyświetlona: 4078 razy