Programista PHP

praca it: etat dla ITligent Group Sp. z o.o. / Polska

Tagi: php programista

ITligent Group Sp. z o.o
Spółka zajmująca się kompleksową realizacją projektów IT / eBusiness; również dla międzynarodowych klientów, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: do wyboru, zdalnie (cała Polska), w biurze w Lublinie
ELASTYCZNE GODZINY PRACY, cały lub część etatu, zależnie od preferencji kandydatów.

OPIS STANOWISKA:
Osoba odpowiedzialna za tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji Internetowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomość technologii: JavaScript (AJAX, jQuery), Smarty.
  • Dobra znajomość: PHP5, MySQL5, XHTML, CSS.
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony2 lub gotowość do nauki, ewentualnie: Zend, CakePHP.
  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznych.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDZIE:

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją serwerami (Linux).
  • Znajomość zagadnień optymalizacji baz danych (MySQL).
  • Znajomość technologii: HTML5.
  • Doświadczenie w obszarze skalowalności aplikacji Internetowych.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN, Git).
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji Internetowych.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna lub zależnie od preferencji w biurach: Lublin, Białystok
  • Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.
  • Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
  • Pracę nad dużymi, ciekawymi i innowacyjnymi projektami.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.

  • Cały lub część etatu, zależnie od preferencji kandydatów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-08
Wyświetlona: 4360 razy