Programista Java

praca it: etat dla Bank Pocztowy S.A. / Łódź

Tagi: JAVA

Bank Pocztowy S.A.

poszukuje osób do pracy

(Projektant-Programista)

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:
interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

pracę nad rozwiązaniami integracyjnymi SOA z wykorzystaniem:
- Java (Apache Servicemix, Apache Camel, CXF, WebServices, XML/XSD/WSDL/XSLT, JDBC, ActiveMQ)
- baz danych (Oracle i MS SQL)
- ciekawych frameworków jak OSGi
- protokołów telekomunikacyjnych (CIMD)

możliwość współtworzenia krytycznych systemów bankowych dedykowanych dla setek tysięcy Klientów

możliwość poznania mechanizmów funkcjonowania IT w Banku od Systemu Centralnego poprzez rozwiązania klasy middleware do aplikacji widocznych dla użytkownika

szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę

umowę o pracę

kartę Multisport, opiekę medyczną, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny

Główne zadania:
tworzenie aplikacji przy wykorzystaniu Java/J2EE w oparciu o szynę integracyjną Apache Servicemix ESB

współpraca z zespołem programistów, analityków i testerów

.rozwój oprogramowania typu Message Oriented Middleware

Zainteresowani jesteśmy osobą, która posiada:
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne

min. roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Java

wiedzę z zakresu Spring, JDBC, JEE, XML, XSD

.znajomość obsługi Eclipse, SVN, Maven
.podstawową znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL

Mile widziane:
znajomość technologii: Apache Servicemix ESB, Webservices, OSGi, Apache Camel, Apache ActiveMQ, XSLT, JAXB, CXF, WSDL

doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych dla sektora bankowego

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Programista JAVA

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-13
Wyświetlona: 3755 razy