Tester Oprogramowania/Wydajnościowy

praca it: etat dla Bank Pocztowy S.A. / Łódź

Tagi: SoapUI JMeter SOA Testy wydajnościowe Testy automatyczne

Bank Pocztowy S.A.

poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

. interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

. uczestnictwo w strategicznych projektach informatycznych Banku

. udział w złożonych przedsięwzięciach wykorzystujących wiodące rozwiązania i technologie takie jak: SOA, JAVA, XML, WebServices, baz danych Oracle i MS SQL

. współpracę z doświadczonym zespołem programistów i analityków

. możliwość poznania systemów informatycznych klasy Enterprise

. dostęp do zaawansowanej technologii

. szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę

. umowę o pracę

. pakiet socjalny, opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny

Główne zadania osoby zatrudnionej to:

. planowanie, projektowanie i wykonywanie testów niefunkcjonalnych aplikacji (głównie testy wydajnościowe)

. analiza wyników oraz wyciąganie wniosków

. raportowanie wyników testów, rejestrowanie błędów i dokumentowanie pracy

. współpraca z dostawcami oprogramowania dla Banku

Zainteresowani jesteśmy osobą, która posiada:

. posiada wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów – preferowane kierunki informatyczne i pokrewne

. biegłe posługuje się narzędziem JMeter (przygotowanie planu testów i skryptów, uruchamianie testów, zbieranie wyników)

. potrafi przełożyć symulowane obciążenia aplikacji na utylizację zasobów sprzętowych

. legitymuje się doświadczeniem w testowaniu aplikacji Web oraz usług sieciowych

. umiejętnie posługuje się SoapUI

. posiada podstawy z XML.

Mile widziane:

. znajomość ZABBIX/Nagios

. podstawowa znajomość SQL

. podstawy programowania (Java)

. znajomość HTML, JS, CSS, PHP

. Selenium Webdriver

. znajomość narzędzi: Redmine, TestLink

CV prosimy przesłać na adres: [email protected], w tytule wpisując Tester Oprogramowania/Wydajnościowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-13
Wyświetlona: 3964 razy