Administrator Baz Danych Oracle

praca it: etat dla Bank Pocztowy S.A. / Łódź

Tagi: Oracle 11g / 10g RMAN EMC Networker Oracle Grid Control Data Guard

Bank Pocztowy S.A.

poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej instytucji
- udział w interesujących projektach
- umowę o pracę
- pakiet socjalny, opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny

Główne zadania:

- administracja i zarządzanie bazami Oracle eksploatowanymi w Banku
- analiza wydajności pracy baz danych
- odtwarzanie baz danych
- współpraca z Oracle Support oraz dostawcami systemów biznesowych w zakresie administrowanych baz danych

Zainteresowani jesteśmy osobą, która posiada:

- minimum 2 lata doświadczenia w administracji Oracle 11g / 10g
- doświadczenie w tworzeniu kopii zapasowych i ich odtwarzaniu (RMAN, EMC Networker)
- doświadczenie w migracji danych między bazami danych
- umiejętność pracy pod presją czasu i użytkowników

Dodatkowymi atutami będą:

- znajomość narzędzia Oracle Grid Control
- znajomość rozwiązania Data Guard
- certyfikat z obszaru technologii Oracle

CV prosimy przesłać na adres: [email protected], w tytule wpisując

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-13
Wyświetlona: 4186 razy