Programista J2EE

praca it: etat dla G-Force Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: ajax j2ee jbpm 3 3 1 linux sql

Dla naszego Klienta, spółki będącej projektantem i twórcą oprogramowania, w szczególności rozwiązań integracyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki i zakres odpowiedzialności:

• Implementacja i testowanie elementów systemu elektronicznej dystrybucji dokumentów;
• Opracowanie niskopoziomowego projektu systemu;
• Opracowanie dokumentacji technicznej / instrukcji instalacji / instrukcji obsługi;
• Analiza istniejących rozwiązań informatycznych;

Wymagania i kwalifikacje :

• Bardzo dobra znajomość języka w J2EE min. 1 -2 lata ( przede wszystkim JBPM w. 3.3.1)
• Doświadczenie w tworzeniu przyjaznych i estetycznych interfejsów użytkownika;
• Umiejętność odczytywania i tworzenia diagramów w notacji UML;
• Znajomość języka angielskiego (techniczny);
• Znajomość środowiska Linux
• Znajomość SQL i PL/SQL
• Znajomość Oracle

Dodatkowymi atutami będą:

• Zdolności analityczne;
• Znajomość wzorców projektowych;
• Znajomość XML, XSD, XSL;
• Znajomość Hibernate/JPA, Seam, Spring, JSF
• Znajomość AJAX + JavaScript
• Znajomość JBoss AS, Tomcat
• Znajomość zagadnień kryptografii oraz szyfrowania
• Znajomość zagadnienia PKI oraz podpisu elektronicznego
• Zdolności analityczne
• Znajomość wzorców projektowych
• Znajomość XML, XSD, XSL

Nasz Klient oferuje:

-umowę o pracę lub umowę zlecenie
-możliwości rozwoju zawodowego
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do dotychczasowego doświadczenia zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-22
Wyświetlona: 5052 razy