JavaScript Technical Lead [11 000 - 20 000zł/brutto] Warszawa

praca it: etat dla SalesFor / Warszawa

Tagi: JavaScript Lead warszawa

Firma SALES FOR w imieniu swojego Klienta, lidera na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych poszukuje kandydatów na stanowisko:
JavaScript Technical Lead
Nr Ref: JTL/W/176/2015
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
- Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu
- Dokumentacja wykonanej pracy
- Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami
- Kierowanie zespołem projektowym
Wymagania:
- Zaawansowana znajomości vanilla JavaScript oraz środowiska przeglądarki
- Zrozumienie paradygmatów i wzorców opartych na programowaniu funkcyjnym
- Umiejętność tworzenia testowalnego kodu, programowania w stylu TDD/BDD
- Komercyjne doświadczenie w projektowaniu oraz tworzeniu złożonych aplikacji typu SPA przy wykorzystaniu jednego z dostępnych na rynku frameworków MVC (preferowany AngularJS)
- Znajomość NodeJS
- Poparta doświadczeniem umiejętność organizacji pracy zespołu oraz definiowania procesów developerskich wykorzystywanych w ramach zespołu
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów, w wielojęzycznych, rozproszonych zespołach
- Znajomość metodologii Scrum (ewentualnie innych metodyk agile)
- Język angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (częsta komunikacja z anglojęzycznymi klientami)
Mile widziana:
- Znajomość ES6 lub TypeScript

Oferujemy:
- Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
- Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
- Umowę na czas nieokreślony
- Program Mentorski
- Pakiet Benefit Multisport lub OK system
- Prywatną opiekę medyczną
- Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
- Dodatkowe ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie obiadów
- Liczne spotkania firmowe (Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe)
- Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy
- Game/Chill out rooms
- Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej
- Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres:
[email protected]
w tytule wiadomości proszę wpisać Nr JTL/W/176/2015
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-14
Wyświetlona: 3505 razy