Informatyk, Junior Programmer

praca it: etat dla DataInfo Oprogramowanie / Warszawa

Firma DataInfo Oprogramowanie poszukuje osoby na stanowisko:

INFORMATYK / JUNIOR PROGRAMMER

Wymagania minimalne:
– praktyczna znajomość systemów MS Windows XP, serwer 2000/2003,
zagadnień sieciowych,
– znajomość technologii VMWare i wirtualizacji serwerów,
– znajomosć technologii VPN, algorytmów i technik szyfrowania,
zagadnień polityk bezpieczeństwa,
– ogólna znajomość pakietu MS Office na potrzeby konsultacji helpdesk,
podstawy VBA,
– podstawowa znajomość administracji i konfiguracji systemów Linux,
– ogólna wiedza nt RDBMS SQL Server 2000/2005, podstawy programowania
T-SQL,
– prawo jazdy Kat. B

Oczekujemy:
– rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
– dyspozycyjności w sytuacjach awaryjnych,
– gotowości do wyjazdów służbowych 2-3 dniowych,
– cierpliwości i wyrozumiałości dla użytkowników końcowych,
– gotowości do pracy w schemacie rozliczeń zadaniowych.

Zakres obowiązków:
– analiza działania serwerów i stacji komputerowych,
– helpdesk, wsparcie dla użytkowników końcowych,
– monitorowanie bezpieczeństwa systemów, zasobów sieciowych,
– dbanie o politykę bezpieczeństwa IT, usprawnianie procedur,
– wsparcie przy wdrażaniu autorskich systemów klasy MRP II,
– pomoc w programowaniu i testowanie autorskich systemów,
– testowanie i opiniowanie nowych technologii i aplikacji.

Oferujemy:
– stabilną i ciekawą pracę w wyrozumiałym zespole i przyjaznej
atmosferze,
– elastyczną formę rozliczeń zadaniowych bez sztywnych godzin pracy,
– oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Prosimy w CV o dopisanie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
DataInfo Oprogramowanie
z siedzibą w Warszawie przy ul. Erazma Ciołka 12, dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami
ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r.
Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje
mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ewentualnej ich
zmiany".

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-01-24
Wyświetlona: 4252 razy