Manager Specialist - Poznań

praca it: etat dla Umbrella Limited Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Manager Specialist Poznań Handlowiec Sprzedaż PR Marketing Key Account

Umbrella Limited Sp. z o.o.

Jesteśmy specjalistami z branży IT. Przez blisko 10 lat mieliśmy niebagatelny wpływ na rozwój największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarczamy nowoczesne i złożone systemy informatyczne, web aplikacje oraz projekty oparte o technologie mobilne.

Zakres obowiązków:

opracowanie oraz realizacja strategii sprzedaży w tym celów sprzedażowych zarządzanie i rozwój zespołu sprzedażowego budowanie relacji z kluczowymi klientami biznesowymi efektywne budowanie wizerunku organizacji praca z danymi CRM w celu analizy i optymalizacji lejka szans, oraz rekomendacja działań

Oczekiwania:

ciekawe oraz poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży praktyczne doświadczenie w obszarze sprzedaży i kreowania wizerunku organizacji umiejętność pracy na celach i wynikach oraz umiejętności analityczne wiedza na temat rynku IT – w szczególności e-commerce ogólne doświadczenie w pracy z narzędziami CRM dyspozycyjność i otwarty umysł upór w dążeniu do realizacji zadań i celów bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

zatrudnienie kontrakt B2B niezbędne narzędzia pracy pracę w zespole entuzjastycznych osób, pracujących na wspólny sukces praca w środowisku międzynarodowym dobrej kawy do woli, wygodny fotel i wyjatkową atmofsrerę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-15
Wyświetlona: 4193 razy