Informatyk

praca it: etat dla GlobalForce / Katowice

Tagi: sieć serwer

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informatyk
(małopolskie/okolice Olkusza)

Zadania:
- Administracja serwerami i siecią komputerową w firmie.
- Zapewnienie dostępu do Internetu w oparciu o podwykonawców.
- Opieka informatyczna nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem wykorzystywanym w firmie.
- Cykliczne przeprowadzanie audytów oprogramowania, w tym audytów legalności.
- Gromadzenie oraz przechowywanie dokumentacji i nośników potwierdzających legalność ich wykorzystania w firmie.
- Prowadzenie spraw związanych z telefonią komórkową i stacjonarną w firmie.
- Opieka techniczna nad firmową witryną internetową.
- Nadzorowanie działania monitoringu w firmie.
- Dodatkowo zadania związane z kwestiami zaopatrzenia.

Wymagania:
- Wykształcenie o profilu informatycznym.
- Znajomość elementów Systemu Zarządzania Jakością.
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Bardzo dobra organizacja pracy.
- Komunikatywność.
- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z chemią.

Oferta:
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Umowa o pracę.
- Pełny etat.
- Stałe godziny pracy.
- Niezbędne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-24
Wyświetlona: 10062 razy