Specjalista ds. marketingu społecznościowego

praca it: etat dla Expanse Lab / Łódź

Tagi: Marketing Specjalista ds Marketingu Marketing Społecznościowy

ZADANIA

- współpraca z informatykami, klientami oraz dostawcami firmy w ramach planowanych
i współprowadzonych działań promocyjnych,
- aktywna komunikacja z użytkownikami portalu, tworzenie i nadzór nad konkursami,
- opracowywanie treści i materiałów marketingowych
- zapewnienie spójności podejmowanych działań w kanałach społecznościowych z obowiązującym pozycjonowaniem marki oraz platformą komunikacji,
- analiza statystyk, proponowanie stałych usprawnień w komunikacji ze społecznościami,
- analiza rynku, branżowych trendów, monitoring działań konkurencji (komunikacja marketingowa),

WYMAGANIA

- minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze marketingu interaktywnego/social mediów,
- doświadczenie w prowadzeniu komunikacji i kampanii reklamowych w mediach społecznościowych,
- umiejętności analityczne
- prawo jazdy kat. B,
- doskonałe umiejętności komunikacyjne, lekkie pióro,
- samodzielność, pro-aktywność, kreatywność,
- zainteresowanie nowymi technologiami

OFERUJEMY

- umowę o pracę,
- pracę w młodym zespole
- rozwój zawodowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-16
Wyświetlona: 4262 razy