Web Designer

praca it: etat dla E-GRAPHICS / Warszawa

Tagi: Web Designer

E-GRAPHICS to międzynarodowa agencja reklamowa należąca do TBWA\GROUP POLAND. Specjalizujemy się w usługach interaktywnych, poligraficznych i wydawniczych. Realizujemy je w najwyższych standardach jakości dzięki wiedzy, doświadczeniu i rzetelności naszych pracowników. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko Web Designer.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku, będzie brała udział w koncepcyjnym procesie projektowania serwisów internetowych oraz tworzeniu oryginalnych projektów stron; będzie również ściśle współpracowała z zespołem kreatywnym oraz z flash developerami w celu tworzenia wysokiej jakości produkcji.

Oczekiwania:

• Umiejętność tworzenia oryginalnych serwisów internetowych,
• Umiejętność stosowania kreatywnych rozwiązań w obszarze Web,
• Perfekcyjna znajomości pakietu Adobe,
• Umiejętność wizualizacji koncepcji na podstawie dostarczonego briefu,
• Wszechstronna znajomość zagadnień związanych z mediami interaktywnymi, ich możliwościami oraz ograniczeniami,
• Dokładność, dbałość o szczegóły, rzetelność,
• Terminowość, samodzielność, odpowiedzialność,
• Ciekawe port folio.

Oferujemy:

• Realizację projektów dla międzynarodowych klientów,
• Stały kontakt z najnowszymi technologiami,
• Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
• Rozwój, samorealizację.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-29
Wyświetlona: 6466 razy