Administrator Windows Server

praca it: etat dla Human Resources Poland / Katowice

Tagi: windows server administrator active directory exchange Lync

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Dla naszego klienta, firmy świadczącej obsługę informatyczną klientom, głównie na terenie południowej Polski, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Możliwość pracy w jednej z podanych lokalizacji ( Katowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój)
Opis stanowiska pracy:

Administracja środowiskiem opartym na rozwiązaniach Microsoft, Identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów, dostarczanie wsparcia użytkownikom, Projektowanie i wdrażanie modyfikacji i poprawek, monitorowanie wydajności i błędów, Nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT, Optymalizacja i zapewnienie sprawności pracy sieci i serwerów, Tworzenie skryptów realizujących cykliczne operacje, Zarządzanie konfiguracją (Configuration Management), Automatyzacja procesów deploymentu aplikacji i systemów.

Opis stanowiska:

Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku administratora, Bardzo dobra znajomość systemu Windows Server 2008/2012, systemów operacyjnych Windows XP/Vista/7/8/10, Active Directory, Dobra znajomość zagadnień sprzętowych, Znajomość System Center Configuration Management oraz Group Policy, Tworzenie skryptów za pomocą Windows Power Shell, VBScript, Doświadczenie w programowaniu w Windows Scripting Host, Znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP, Dobra znajomość języka angielskiego (głównie praca z dokumentacją techniczną).

Mile widziane certyfikaty: MCSE (MCTS/MCITP) Active Directory, MCSA (MCTS/MCTIP) Active Directory

Firma oferuje:

Pracę na indywidualnym stanowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku, Motywujący system wynagrodzeń (premie kwartalne), Pakiet benefitów. (karnet sportowy z dofinansowaniem, możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z Fundacji Zdrowia), Możliwość pracy zdalnej jeden raz w tygodniu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-19
Wyświetlona: 3798 razy