Senior Designer

praca it: etat dla Janmedia Interactive / Wrocław

Tagi: praca senior designer grafika animacja projektowanie grafik projektant new media designer praca w agencji internet branża IT kreacja marketing reklama flash photoshop

Czy pociąga Cię kreacja? Uwielbiasz projektować niestandardowe kreacje graficzne? Do tego interesuje Cię efektywność marketingowego przekazu reklam? Nas tak, dlatego chcemy powiększać nasz zespół o doświadczonego grafika z doskonałym portfolio. Prześlij nam swoje CV i dołącz do naszej drużyny!

Główne wymagania:

* co najmniej 4-letnie doświadczenie w dziale kreatywnym agencji reklamowej bądź interaktywnej, * ciekawe portfolio osiągnięć artystycznych w realizacji projektów reklamowych on-line, * bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, Flash oraz programów 3D, * konsekwencja i cierpliwość, dbanie o detal w projekcie, umiejętność tworzenia niestandardowych kreacji graficznych, * wyczucie stylu i smaku przy jednoczesnym świadomym dbaniu o efektywność marketingowego przekazu, * kreatywność i dynamizm w działaniu (głowa pełna pomysłów), * znajomość najnowszych trendów internetowych oraz specyfiki nowych mediów, * czynny udział w przygotowywaniu strategii marketingowych realizowanych kampanii reklamowych on-line, * wiedza z zakresu usability i accessibility w obszarze komunikacji internetowej, * samodzielność oraz terminowość wykonywania prac, * komunikatywność, chęć rozwoju, zaangażowanie.

Dodatkowe atuty:

* podstawowa umiejętność rysunku ręcznego i pracy z tabletem, * umiejętność przygotowywania sloganów i tekstów reklamowych, * podstawowa wiedza marketingowa, copywriterska, * pisanie bloga i aktywności na branżowych portalach społecznościowych, * umiejętność prezentacji projektów klientom, * doskonała organizacja pracy, * bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

* tworzenie projektów graficznych serwisów www, identyfikacji wizualnych, kreacji reklamowych oraz prezentacji multimedialnych, * realizowanie kampanii w sieci Internet, * animacje do flashowych prezentacji, bannerów, elementów serwisów www.

Oferujemy:

* zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, * atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system bonusów, * czynny udział w budowaniu strategii dla naszych klientów, * wsparcie rozwoju osobistego programem szkoleń, * mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla ciekawych klientów, * elastyczny tryb pracy, * wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-09
Wyświetlona: 6498 razy