Tester Aplikacji Webowych

praca it: etat dla eSKY Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: tester aplikacji esky katowice

Zakres obowiązków:

  • Testowanie z zakresu white/black box;
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych;
  • Tworzenie skryptów automatyzujących testowanie;
  • Analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań;
  • Współpraca z zespołem programistów (PHP, C#);

Co proponujemy?

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Umowę o pracę – stałe, stabilne zatrudnienie;
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz miłą, swobodną i koleżeńską atmosferę;
  • Możliwość rozwoju – szkolenia i konferencje;

Wymagamy:

  • Znajomości zagadnień związanych z testowaniem systemów IT;
  • Doświadczenia za różnymi metodykami testowania oprogramowania oraz narzędziami do testowania automatycznego;
  • Doświadczenia w manualnym testowaniu aplikacji;
  • Bardzo dobrej znajomości skryptów testowych;
  • Znajomości narzędzi wspomagających testy automatyczne aplikacji webowych;
  • Orientacji w sposobie tworzenia oprogramowania;
  • Podstawowej wiedzy programistycznej;
  • Chęci rozwoju w obszarze SQA;

To, co może okazać się pomocne i będzie mile widziane przy rozpatrywaniu Twojej kandydatury, to:

  • Wyższe wykształcenie (kierunki techniczne: informatyka, elektronika lub pokrewne) lub w trakcie studiów;
  • Certyfikat z zakresu testowania (ISEB, ISTQB);
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-13
Wyświetlona: 8277 razy