Projektant Systemów

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: projektant architekt

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2016_3_projektant_systemów
Wynagrodzenie: 9.000 – 10.000 zł brutto

Dołączysz do naszego zespołu, zajmującego się budową i utrzymaniem:

  • internetowych systemów transakcyjnych (polskie i międzynarodowe projekty),
  • międzynarodowego systemu e-commerce (ok. 35 krajów),
  • własnych produktów internetowych oferowanych w modelu SaaS,
  • autorskiej platformy content management (kilkadziesiąt wdrożeń).

Będziesz pracował/a przy koordynacji i projektowaniu technicznym oraz funkcjonalnym systemów informatycznych tworzonych w technologii J2EE z wykorzystaniem wiodących narzędzi i wzorców służących do budowania rozwiązań webowych, np.: Spring, Hibernate, Ember.js, Microservices Architecture, REST, Domain-Driven Design.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji rozwiązań we współpracy z klientem i innymi pracownikami e-point SA,
  • tworzenie specyfikacji funkcjonalnej,
  • tworzenie specyfikacji technicznej (m. in. modelu bazy danych, interfejsów integracyjnych),
  • nadzór nad realizacją, wdrażaniem i utrzymaniem rozwiązań,
  • testowanie i odbiór wewnętrzny rozwiązań,
  • tworzenie dokumentacji.

Wymagane kwalifikacje:

  • znajomość zagadnień związanych z analizą i projektowaniem systemów,
  • znajomość architektury J2EE,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w pracy z klientem, w tym w zakresie pozyskiwania i strukturalizacji wymagań klientów,
  • umiejętność jasnego precyzowania i przekazywania koncepcji dotyczących projektowanych systemów,
  • znajomość technologii internetowych (HTTP, HTML, , AJAX, XML),
  • znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania i metodyk prowadzenia projektów,
  • doświadczenie w projektowaniu systemów internetowych, poparte przykładami realizacji (prosimy o załączenie listy projektów oraz o kontakt referencyjny do najważniejszego),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta, architekta systemów, managera projektów informatycznych lub podobnym,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z:
    o ergonomią interfejsów użytkownika,
    o systemami zarządzania treścią (CMS),
  • doświadczenie w tworzeniu systemów transakcyjnych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: ok. 9 000 zł – 10 000 zł brutto ,
  • pracę na pełen etat, z uregulowanym czasem pracy (7,5 h / dziennie),
  • prywatną opiekę medyczną i i indywidualne ćwiczenia z profilaktyki wad postawy w siedzibie firmy,
  • interesujące projekty,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • możliwość rozwoju w obszarze projektowania aplikacji e-commerce oraz zarządzania projektami,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • szkolenia, kilka razy w roku spotkania wewnątrzfirmowe w konwencji zbliżonej do konferencji TED (krótkie i dynamiczne wystąpienie prezentujące “idee warte kodowania”),
  • wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe dla dzieci pracowników.

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-27
Wyświetlona: 4102 razy