Specjalista w dziale IT

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: specjalista IT

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore. Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy osoby na do pracy dla naszego klienta, jednej z największych firm świadczącej usługi w branży FMCG na rynku ogólnoeuropejskim.

Opis stanowiska:

• Bieżące wsparcie użytkowników systemu SAP R/3
• Analiza zmian funkcjonalnych systemów
• Uczestnictwo w pracach projektowych związanych z procesem upgrade; modyfikacji oraz dostosowania poszczególnych modułów systemu
• realizacja projektów z zakresu SAP NetWeaver: tworzenie, rozwój oraz integracja oprogramowania na platformę integracyjną i aplikacyjną
• Utrzymanie oraz rozwój aplikacji internetowych oraz intranetowych
• Przygotowanie raportów; interfejsów systemu
• Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania stawiane pracownikowi:
• Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
• Znajomość środowiska SAP moduły: PP/PI, EWM, TRA, QM, HCM (PY/PA/OM/TM/FI_TV), FI/CO/ML, BI
• doświadczenie w projektach wdrożeniowych w technologii SAP NetWeaver: ALE/IDOC, BAPI/RFC, EP/ESS portal, WAS, ABAP, BW(extractor programming, modelling), Workflow setup, SAP Script forms
• znajomość języków programowania: ABAP, JAVA
• Znajomość technologii HTTP, XML
• Potwierdzona praktyką umiejętność tworzenia specyfikacji funkcjonalnych
• Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz interpersonalne
• Umiejętność optymalizacji procesów biznesowych
• Dokładność i cierpliwość
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w rozmowach biznesowych, prowadzenia dokumentacji

Firma oferuje:

 Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie dużych systemów informatycznych
 Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów w międzynarodowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-15
Wyświetlona: 5672 razy