Senior Digital Designer

praca it: etat dla Interactive Solutions / Saatchi & Saatchi Poland / Warszawa

Tagi: Digital Designer Adobe

Wymagania

• minimum 5-letnie doświadczenie w kreowaniu i projektowaniu w obszarze digital
• perfekcyjna znajomość Adobe CS
• znajomość platform e-commercowych i specyfiki projektowania dla ich potrzeb
• dobre oko do oceny jakości cudzej i własnej pracy
• dobra znajomość języka angielskiego
• samodyscyplina

Zakres obowiązków

• praca koncepcyjna i projektowanie dla lokalnych i globalnych klientów
• wsparcie i mentoring junior designerów

Oferujemy

• możliwość pracy nad ciekawymi projektami dla największych marek na świecie
• możliwość współpracy z zagranicznymi oddziałami kreacji i designu Saatchi & Saatchi
• międzynarodowe środowisko pracy
• atrakcyjne zarobki, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
• atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-26
Wyświetlona: 4362 razy