Administrator Linux/PostgreSQL

praca it: etat dla Daftcode / Warszawa

Tagi: linux postgresql

W DaftCode tworzymy aplikacje wspierające biznes. Specjalizujemy się w produkcji solidnego oprogramowania oraz wydajnych i intuicyjnych aplikacji internetowych.
W tym co robimy jesteśmy najlepsi!

Chcesz pracować w młodym, zgranym zespole, w miłej i inspirującej atmosferze, gdzie będziesz mógł skutecznie rozwijać swoje umiejętności? Dołącz do nas!

Poszukujemy: Administrator Linux/PostgreSQL
Biuro: Warszawa

Zakres obowiązków:
opieka i administracja systemami Linux
administracja i zarządzanie klastrami wysokodostępnościowymi
administracja i tuning baz danych PostgreSQL na poziomie zaawansowanym
kreowanie architektury klastrów bazodanowych

Wymagania:
przynajmniej 4-letnie doświadczenia w pracy jako administrator systemów Linux
znajomość baz danych PostgreSQL na poziomie zaawansowanym
doświadczenie z aplikacjami pracującymi pod dużym obciążeniem
wiedza na temat zagadnień sieciowych – znajomość stosu TCP/IP
teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów IT
znajomość mechanizmów klastrowych corosync/pacemaker/zookeeper
znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (Proxmox/KVM)
samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
zdolność szybkiego działania i podejmowania decyzji

Oferujemy:
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
atrakcyjny pakiet dodatków (medyczny oraz sportowy)
elastyczne godziny pracy
realne możliwości rozwoju
hackathony, hackday’e, szkolenia
luźną atmosferę pracy
owocne poniedziałki i środy
najlepszą kawę na świecie
bogatą firmową biblioteczkę
chill-room, w którym znajdziesz PlayStation 4, symulator wyścigów samochodowych Gran Turismo 6, mini hokeja, gitarę elektryczną i samych fajnych ludzi!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-26
Wyświetlona: 3850 razy