Programista C# .NET

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: programista C# asp net

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się Agencji Pracy na rynku polskim. IT Work Force oferuje swoje usługi z zakresu rekrutacji, selekcji personelu z branży IT, a także doradztwa personalnego oraz szeroko pojętego zarządzania personelem. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci w zakresie doradztwa personalnego oraz zarządzania personelem.

Dla jednego z naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Wrocław

Obowiązki :
• Implementacja aplikacji ASP.NET
• Implementacja aplikacji Windows Forms
• Programowanie warstwy bazodanowej

Wymagania :

• Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w środowisku .NET
• Bardzo dobra umiejętność programowanie w języku C#
• Biegła znajomość środowiska Microsoft .Net Framework 3.0/3.5
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu ASP.NET i ADO.NET
• Umiejętność tworzenia rozwiązań WF, WCF, WPF
• Praktyczna znajomość technologii Ajax, Css, XML, JavaScipt, UML
• Umiejętność programowania w języku SQL (T-SQL, PL/SQL)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Zdolności analityczne i organizacyjne

Nasz klient oferuje:
• Pracę firmie o stabilnej pozycji
• Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
• Możliwość szybkiego rozwoju
• Atrakcyjne warunki finansowe

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres:
[email protected]

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-19
Wyświetlona: 4604 razy