Programista Python

praca it: etat dla BROKER HR / Wrocław

Tagi: python mysql css django

BROKER HR specjalizuję się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Jako jeden z nielicznych podmiotów łączymy nowatorskie rozwiązania, będące przedmiotem badań ośrodków naukowych, a także współpracujemy z ośrodkami akademicki, realizując zadania dla naszych partnerów. Zespół Naszego Klienta to profesjonalni eksperci w dziedzinie IT dla sektora biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w dynamicznym środowisku nowych technologii pozwala dostarczać światowej klasy rozwiązania. Do zespołu Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Nr. ref.: BH|IT|PP|01.16|WROCŁAW

Jeśli chcesz wziąć udział w start-up nowej struktury IT– aplikuj! Stwórz własne miejsce pracy, miej wpływ i działaj!

Zakres obowiązków:
Udział w tworzeniu portali internetowych opartych o framework Django
Analiza wymagań i opracowywanie oprogramowania na potrzeby biznesu
Rozwijanie i utrzymywanie dotychczasowego oprogramowania

Oczekiwane kompetencje:
Umiejętność programowania w języku Python
Znajomość frameworka Django
Umiejętność pracy w systemie Linux
Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
Podstawowa znajomość JavaScript, jQuery, CSS, HTML
Doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL)
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji
Umiejętności pisania czytelnego kodu

Co Klient oferuje w zamian:
Umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy
Pracę przy innowacyjnych projektach
Ciągłe podnoszenie kompetencji technicznych
Swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole
Pakiet socjalny (opieka zdrowotna dla pracownika i bliskich, kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-28
Wyświetlona: 3690 razy