Specjalista ds. sprzedaży – branża IT - Wrocław

praca it: etat dla Find Staff / Wrocław

Tagi: aplikacje mobilne IT manager marketing sprzedaż

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych oraz gier, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży – branża IT – Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• prowadzenie korespondencji z potencjalnymi klientami biznesowymi,
• precyzowanie wymagań klientów w zakresie aplikacji mobilnych,
• prezentowanie oferty i doświadczenia firmy na spotkaniach z klientami,
• utrzymywanie stałej relacji biznesowej z pozyskanymi klientami,
• reprezentowanie firmy podczas targów.

Wymagania:
• min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży technologicznej lub kreatywnej,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:
• atrakcyjne i stałe wynagrodzenie,
• umowę o pracę,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-29
Wyświetlona: 7088 razy