Junior Webmaster – staż

praca it: etat dla PromHolding / Kraków

Tagi: webmaster staż IT wordpress

PromoHolding – Grupa spółek z branży reklamowo-marketingowej. Główna spółka holdingu skupiająca udziały wszystkich podmiotów, zajmująca się planowaniem strategicznym oraz rozwojem całej grupy kapitałowej.

Poszukujemy osoby, która wesprze dział IT w bieżących projektach.

Zakres obowiązków:

- Kodowanie witryn do XHTMLa
- Wprowadzanie treści, zdjęć i instalacja pluginów w CMS WordPress
- Obsługa programu Photoshop

Wymagania:

- Umiejętność tworzenia szablonów stron na podstawie otrzymanej grafiki
- Znajomość programu Photoshop
- Doświadczenia w pisaniu JS -ów na froncie
- Dobra znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, AJAX, CSS)
- Znajomość systemów WordPress
- Znajomość podstaw PHP

Oferujemy:

- Staż w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Dołączenie do młodego i zgranego zespołu
- Możliwość udziału w ciekawych projektach
- Wsparcie specjalistów z dużym doświadczeniem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-02
Wyświetlona: 6727 razy